2017 11 26 Šiauliai

2017-10-23

Reikalavimai čia - spausti čia.

Data: 2017.11.26

Vieta: Aido g. 8, Šiauliai, Lithuania.

All entries are expected not later than November 1th, 2017.

Startinis mokestis: Per competitor for programs: 40 €, Per competitor for elements: 35€

Elementų grupės:

PRE-CHIKS B Girls and Boys (born 20013 and younger)

PRE-CHIKS A Girls and Boys (born 2012/20013)

CHICKS B Girls and Boys (born 2010/20011)

CHICKS A Girls and Boys (born 2010/20011)

CUBS B Girls and Boys (born 2008/2009)

CUBS A Girls and Boys (born 2008/2009)

SPRINGS B Girls and Boys (born 2006/2007)

SPRINGS A Girls and Boys (born 2006/2007)

BEGINNERS A Girls and Boys (born2004/2005)

BEGINNERS Girls and Boys (born2004/2009)

2017 06 11 Varžybos

2017-06-11

2017 birželio 11 d. 12 val.

Vilniaus Akropolio ledo arena


Dalyvių Sąrašas

 

Hobby B grupė

(Numatomas starto laikas 12:20)


Starto Nr.

Vardas, Pavardė

Gimimo data

1

Viltė Sapožnikovaitė

2006 04 22

2

Auksė Barickytė

2003 10 29

3

Guoda Budrytė

2001 02 27

4

Lina Panavaitė

1989 06 05

 

Hobby A grupė

(Numatomas starto laikas 12:35)

 

Starto Nr.

Vardas, Pavardė

Gimimo data

1

Emilija Vasilevskytė

2004 11 03

2

Saulė Daugelavičiūtė

2001 01 10

3

Ugnė Mieliauskaitė

2001 06 05

4

Inga Labutytė Atkočaitienė

1987 08 19

 

Suaugusiųjų B grupė

(Numatomas starto laikas 12:50)


Starto Nr.

Vardas, Pavardė

Gimimo data

1

Gretė Kvedaravičiūtė


2

Lina Belkevičienė


3

Donata Bujaitė


4

Agnė Augutytė


5

Jolanta Škel



Suaugusiųjų A grupė

(Numatomas starto laikas 13:10)


Starto Nr.

Vardas, Pavardė

Gimimo data

1

Gabija Pošiūnaitė


2

Viktorija Ragulytė


3

Viktorija Kavaliauskienė



Pradinukų grupė

(Numatomas starto laikas 13:20)


Starto Nr.

Vardas, Pavardė

Gimimo data

1

Paula Rutkauskaitė

2009 08 18

2

Marija Skalskytė

2009 06 03

3

Kamila Kozlovska



Mažylių B grupė

(Numatomas starto laikas 13:30)


Starto Nr.

Vardas, Pavardė

Gimimo data

1

Gabrielė Paplauskytė

2011 10 15

2

Laura Rutkauskaitė

2011 03 09

3

Emilija Brazauskaitė

2010 11 20

4

Nida Plokštytė

2010 09 03

5

Kamilė Simaitytė

2010 04 19


Mažylių A grupė

(Numatomas starto laikas 13:50)


Starto Nr.

Vardas, Pavardė

Gimimo data

1

Austėja Stefanovič

2011 08 09

2

Elija Juzikytė

2010 10 31

3

Justė Emilija Šuminaitė

2009 07 20

4

Smiltė Brazauskaitė

2008 10 28

5

Evita Paplauskytė

2007 09 10

6

Urtė Katiliūtė

2006 06 28

7

Julija Kedavičiūtė

2005 05 29


APDOVANOJIMAI VISOMS GRUPĖMS 14:00 VAL.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kategorijos:

Mažylių grupė B (amžius - iki 7 m.) Elementai:

1) burbuliukai į priekį + burbuliukai atgal,

2) eglutė + gandriukas,

3) suktukas (ant 1 kojos) + išvažiavimas.

 

 

Mažylių grupė A Elementai:

1) 3 Jaunio trejetai + Jaunio šuolis,

2) vidiniai lankai + iškėlimas krepšelis,

3) suktukas (ant 1 kojos) + išvažiavimas.

 

 

Pradinukų grupė Elementai:

1) 3 Jaunio trejetai + šuolis,

2) vidiniai lankai + išoriniai lankai,

3) suktukas.

 

 

Suaugusiųjų grupė B Elementai:

1) atbulinis kryžiavimas ratu + išvažiavimas,

2) vidiniai lankai + išoriniai lankai,

3) suktukas.

 

 

Suaugusiųjų grupė A Elementai:

1) 3 Jaunio trejetai + šuolis,

2) priekinis trižingsnis + atbulinis trižingsnis,

3) suktukas.

 

 

Hobby grupė B Elementai:

1) 10 žingsnių takelis + Ritbergerio šuolis,

2) Dvigubi trejetai (vidiniai ir išoriniai),

3) suktukas (1-2 padėtys).

 

 

Hobby grupė A Elementai:

1) 10 žingsnių takelis + Flipas,

2) Axelis arba dvigubas šuolis (gali būti kaskadas),

3) suktukas (2-3 padėtys).

 

Starto eilės tvarka: pagal amžių grupėse

(nuo jauniausių iki vyriausių)

 

Apdovanojimai:

I-mos vietos - medaliai, diplomai, dovanos.

Kiti - diplomai, dovanos.

2016 - 2017 sezonas

2016-12-04

2016 lapkritis: 

Ryga 2016 11 04-8. "Volvo Cup". Programos. download
Daugpilis 2016 11 05. Programos.
Talinas 2016 11 18-22. "Tallinn Trophy". Programos. download
Šiauliai 2016 11 26. Elementai ir programos. Reikalavimai: download
Budapeštas 2016 11 28. "Santa Claus Cup". Programos. download

2016 gruodis:

VILNIUS 2016 12 09. "Akropolio taurė". Elementai ir programos
Kaunas 2016 12 16. "Kaunas Ice". Programos. download

2017 sausis:

Talinas 2017 01 23. Programos. download
Ryga 2017 01 27-29. "Volvo cup". Programos. download

2017 vasaris:
Kaunas 2017 02 19-21. "Kaunas Ice". Programos. download

2017 kovas:
Lodz 2017 03 11-12. "Lodz Cup" suaugusiems. download
Paryžius 2017 03 26. "Oms Trophy" suaugusiems. download

2017 balandis:
Kaunas 2017 04 15-17. "Kaunas Ice". Programos. download

2017 gegužė:

2017 birželis:
VILNIUS
2017 06 11. "Axelis" varžybos. Elementai ir programos.

2015 - 2016 metų sezonas

2015-10-28

"Akropolio taurė" varžyboms užsiregistravo :

Dominyka Abucevičiūtė 2008 chicks B
Viltė Sapožnikovaitė 2006 cubs B
Emilija Vasilevskytė 2004 springs B
Vija Purlytė 2004 springs B
Ieva Ignatavičiūtė 2003 springs A
Ugnė Mieliauskaitė 2001 basic novice B
Austėja Balčiūnaitė 2001 basic novice B
Vaiva Nenortavičiūtė 1995 beginners young A

Atsisiųsti reikalavimus


2015 metai

2015-06-16

Klubinės varžybos Akropolyje

 

  • Ačiū visiems dalyvavusiems ir pagelbėjusiems organizuoti varžybas!
  • Ypatingai AČIŪ Ievos tėčiui Aidui, Viltės mamai Jurgitai, Emilijos mamai Alinai,     
    kad varžybų dovanėlių maišai buvo tokie pilni ir suteikė tikrai daug džiaugsmo dalyviams :)


 

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄

 

Čiuožiu.lt 2015 varžybos Šiauliuose

Sveikiname mūsų čiuožėjas!

(Elementų grupės)

 

Cubs B grupė   (8 dalyvės)  

2006 m.

6 vieta - Austėja Simaitytė

 

Cubs B grupė   (7 dalyvės)  

2005 m.

3 vieta !!!  - Meda Mikelaitytė

7 vieta - Eglė Vičkačkaitė

 

Cubs A grupė   (5 dalyvės)  

2004 m.

2 vieta !!!  - Vija Purlytė

 

Cubs A grupė   (3 dalyvės)  

2003 m.

1 vieta !!!  - Ieva Ignatavičiūtė

 

Springs grupė   (5 dalyvės)  

2001 m.

1 vieta !!!  - Saulė Daugėlavičiūtė

2 vieta !!!  - Austėja Balčiūnaitė

4 vieta - Ugnė Mieliauskaitė

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄

 

Akropolio taurė 2015 varžybos

Sveikiname mūsų čiuožėjas!

(Elementų grupės)

Chicks B grupė   (9 dalyvės)  

2006 - 2007 m.

1 vieta !!! - Austėja Simaitytė

 

Cubs B grupė   (8 dalyvės)  

2004 - 2005 m.

2 vieta !!! - Emilija Vasilevskytė

7 vieta - Eglė Vičkačkaitė

 

Begginers pre young grupė   (3 dalyvės)  

1999 m. ir vyresni

3 vieta !!! - Inga Labutytė - Atkočaitienė

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄

 

Varžybų Akropolio taurė reikalavimai

Reikalavimai .pdf formatu. Atsisiųsti galima čia:

 

2013 - 2014 metų sezonas

2014-09-14

Sveikiname mūsų čiuožėjas!

Kaunas Ice Winter Cup 2014


Chicks B grupė   (12 dalyvių)  

2005 - 2006 m.

6 vieta - Kotryna Maželytė (pagerintas asmeninis rekordas!)


Chicks A grupė   (13 dalyvių)  

2005 - 2006 m.

1 vieta !!!  - Selina Kaneda (pagerintas asmeninis rekordas!)

10 vieta - Urtė Dereškevičiūtė (pagerintas asmeninis rekordas!)


Springs B grupė   (6 dalyvės)

2001 - 2002 m.

1 vieta !!! - Dominyka Molevičiūtė

3 vieta !!! - Guoda Adulytė


Pirmas šių metų startas - varžybos Kaune

Kaunas Ice Christmas Cup 2013


Sveikiname mūsų čiuožėjas su puikia sezono pradžia!

Visos mergaitės pagerino savo asmeninius rezultatus!


Chicks B grupė   (15 dalyvių)  

2005 - 2006 m.

7 vieta - Kotryna Maželytė (pirmas rimtas startas tarptautinėse varžybose) iš viso čiuožia dar tik metus laiko! Šaunuolė!


Springs B grupė   (3 dalyvės)

2001 - 2002 m.

1 vieta !!! - Dominyka Molevičiūtė (pagerintas asmeninis rekordas!)

2 vieta !!! - Guoda Adulytė (pagerintas asmeninis rekordas!)


Chicks A grupė   (11 dalyvių)  

2005 - 2006 m.

5 vieta - Selina Kaneda


Dailiojo čiuožimo klubo „AXELIS“ varžybos 2013

2014-09-14


Varžybų nuotraukos - Žiūrėti čia


Dalyvių sąrašas


Elementų grupės :

Mažylių gr.

Planuojamas starto laikas - 10.45 val.



Karolis Puzelevič

2009 01 02


Dominyka Abucevičiūtė

2008 11 18


Migle Domarkaitė

2008 11 13


Arina Karpajeva

2008 10 21


Polina Svirskaja

2008 10 09


Ugne Astrauskaitė

2007 05 20


Urtė Kairytė

2007 01 03


Pradinukų gr.

Planuojamas starto laikas - 11.00 val.



Daniel Korabelnik

2007 05 05


Austėja Simaitytė

2006 12 02


Augusė Verseckaitė

2005 07 11


Liza Nikitčenko

2006 05 27


Viltė Sapožnikovaitė

2006 04 22


Rusne Opulskytė

2005 09 21


Meda Mikelaitytė

2005 07 24


Meta Lasauskaitė

2005 06 16


Eglė Vičkačkaitė

2005 05 27


Emilė Brožaitytė

2005 03 16


Fausta Skerdžiūtė

2004 01 09


Katrina Rozdestvenska

2002 11 02


Jaunių gr.

Planuojamas starto laikas - 11.35 val.



Gabrielė Mikulskytė

2006 04 24


Emilija Vasilevskyte

2004 11 03


Kamilė Norkutė

2004 09 11


Meda Junčytė

2004 06 04


Gabriela Maculevič

2004 02 01


Julija Stramkauskaitė

2003 07 10


Beatričė Karlonaitė

2003 06 20


Stela Skerlaitė

2003 04 04


Ugnė Čepkauskaitė

2002 10 29


Ugnė Kepalaitė

2002 10 06


Ugnė Mieliauskaitė

2001 06 05


Saulė Daugėlavičiūtė

2001 01 10


Gintarė Stankūnaitė

2000 06 05


Viktorija Pivoriūnaitė

1999 11 11


Hobby gr.

Planuojamas starto laikas - 12.10 val.



Ieva Ignatavičiūtė

2003 06 11


Kristina Jasaitė

2001 01 17


Emilija Mockutė

1999 09 22


Andrea Stanytė

1999 08 25


Gabrielė Norkutė

1999 08 17


Marta Zareckaja

1999 03 31


Ieva Kiliute

1997 08 01


Vaiva Nenartavičiūtė

1995 12 16


Gabrielė Kepenytė

1995 04 20


Programų grupės :

Planuojamas starto laikas - 12.40 val.


Sportinė gr.



Saulė Valeikaitė

2006 11 10


Kotryna Maželytė

2006 03 27


Urtė Dereškevičiūtė

2005 09 07


Selina Kaneda

2005 04 18


Lauryna Šemetulskytė

2004 02 04


Elzė Binkauskaitė

2004 08 18


Dominyka Molevičiūtė

2002 06 26


Ieva Grigalyte

1999 02 08


Suaugusiųjų gr.



Inga Labutytė

1987 08 19


❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄

Varžybos Rygoje VOLVO OPEN CUP 21th!

2014-09-14

Rezultatai bei visa kita info čia - VOLVO OPEN CUP 21th

Sveikiname mūsų čiuožėjas!

Net 4 mergaitės pagerino savo asmeninius rezultatus!


Chicks B grupė   (14 dalyviu)  

2004 - 2005 m.

1 vieta!!! - Selina Kaneda (Video)

3 vieta!!! - Urtė Dereškevičiūtė (Video)

8 vieta - Elzė Binkauskaitė (Video)

10 vieta - Lauryna Šemetulskytė (Video)


Cubs B grupė   (14 dalyviu)

2002 - 2003 m

2 vieta !!! - Guoda Adulytė (Video)

6 vieta - Dominyka Molevičiūtė (Video)

Varžybos Šiaulių Akropolyje 2013 m. balandžio 20 d.

2014-09-14

Sveikiname mūsų čiuožėjus! - (Nuotraukos čia)

http://etaplius.lt - apie varžybas


ELEMENTAI -

Chicks B Born (2008/2009) - mergaitės (13 dalyvių)

5 vieta Polina Svirskaja 2008 10 09

6 vieta Miglė Domarkaitė 2008 11 13

13 vieta Arina Karpajeva 2008 10 21


Chicks B Born (2008/2009) - berniukai (2 dalyviai)

2 vieta!!!   Karol Puzelevič 2009 01 02 


Chicks A Born (born 2006) (15 dalyvių)

2 vieta!!! Kotryna Maželytė 2006 03 27

3 vieta!!! Saulė Valeikaitė 2006 11 10

13 vieta Gabrielė Mikulskytė 2006 04 24


Cubs B Born(born 2004/ 2005) (6 dalyviai)

2 vieta!!! Nikoleta Ošmianovaitė 2005 12 19


Cubs A (born  2003) (7 dalyvių)

3 vieta!!! Ieva Ignatavičiūtė 2003 06 11

5 vieta Ugnė Šeputytė 2003 09 26

7 vieta Beatričė Karlonaitė 2003 06 20


PROGRAMOS -

CHICKS B Girls and Boys (born 2005/2006) (7 dalyviai)

2 vieta!!! Selina Kaneda 2005 04 18

5 vieta Urtė Dereškevičiūtė 2005 09 07


CUBS B Girls and Boys (born 2003/2004) (14 dalyvių)

1 vieta!!! Lauryna Šemetulskytė 2004 02 04

6 vieta Elzė Binkauskaitė 2004


SPRINGS B Girls and Boys (born 2001/2002) (4 dalyviai)

2 vieta!!! Dominyka Molevičiūtė 2002 06 26

3 vieta!!! Guoda Adulytė 2002 04 16


Beginners Girls and Boys (6 dalyviai)

1 vieta!!! Ieva Grigalytė 1999

Sveikiname mūsų čiuožėjas!

2014-09-14

Magic Skates 2013 - Daugpilis


Chicks B grupė   (17 dalyviu)  

2004 - 2005 m.

2 vieta!!! - Selina Kaneda

9 vieta - Lauryna Šemetulskytė

10 vieta - Elzė Binkauskaitė


Cubs B grupė   (10 dalyviu)

2002 - 2003 m

1 vieta !!! - Dominyka Molevičiūtė

3 vieta !!! - Guoda Adulytė


Springs B grupė   (8 dalyviai)

1999 - 2001 m

8 vieta - Ieva Grigalytė

2012 metai

2014-09-14

Sveikiname mūsų mergaites su puikiais rezultatais Rygoje varžybose VOLVO OPEN CUP 20th!

2013-01-22

Dalyviai varžybose net iš 31 šalies :

Monaco, Netherlands, Italy, Czech Rep., Bulgary, China, HongKong, Australia, Singapore, Mexica,

ChineseTaipei, Germany,Denmark, Latvia, Russia, Estonia, Belorussia, Uzbekistan, France, Spain,

Lithuania, Finland, Sweden, Norway, Mexico, Great Britain, Kazakhstan, Slovenia, Ukraine,

Philippines, Greece.


Cubs B grupė   (13 dalyviu)

2002 - 2003 m

1 vieta !!! - Dominyka Molevičiūtė

5 vieta - Guoda Adulytė


Chicks B grupė   (12 dalyviu)  

2004 - 2005 m

2 vieta!!! - Selina Kaneda

4 vieta - Lauryna Šemetulskytė

8 vieta - Urtė Dereškevičiūtė

11 vieta - Elzė Binkauskaitė


❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄


Dailiojo čiuožimo klubo „AXELIS“ varžybos 2012

2012-06-07

Planuojamas starto laikas


09:45 - MAŽYLIAI (I grupė 2005-2007 m.)

10:10 - MAŽYLIAI (II grupė 2002-2004 m.)

10:40 - PRADINUKAI

11:10 - HOBBY

11:50 - SPORTININKAI

Atnaujintas dalyvių sarašas


MAŽYLIAI (I grupė 2005-2007 m.)


1

Daniel Korabelnik 2007 05 05

2

Viltė Cicėnaitė 2007 03 19

3

Gabrielė Mikuckytė 2006 04 24

4

Emilija Adamonytė 2005 09 13

5

Darija Podoskina 2005 08 10

6

Mėta Lasauskaitė 2005 06 16

7

Kamila Chmelevska 2005 05 04

8

Marija Narbutaitė 2005 02 07

9

Albertas Stramkauskas 2005 01 03


MAŽYLIAI (II grupė 2002-2004 m.)


1

Augustė Motiejūnaitė 2004 12 29

2

Kamilė Norkutė 2004 09 11

3

Meda Junčytė 2004 06 04

4

Gabriela Maculevičiūtė 2004 02 01

5

Tomas Pavan 2003 12 15

6

Gustė Razukevičiūtė 2003 08 21

7

Julija Stramkauskaitė 2003 07 10

8

Beatričė Karlonaitė 2003 06 20

9

Karmena Praščipenko 2003 06 03

10

Ugnė Čepkauskaitė 2002 10 29


PRADINUKAI


1

Deimantė Didžgalvytė 2005 01 20

2

Saulė Kvederaitė 2004 09 14

3

Martyna Bakšaitė 2003 05 13

4

Pusnė Pečeliūnaitė 2003 03 19

5

Liepa Balčiūnaitė 2002 07 15

6

Rugilė Šeštokaitė 2002 02 06

7

Saulė Daugėlavičiūtė 2001 01 10

8

Viktorija Pivoriūnaitė 1999 11 11

9

Andreja Stanytė 1999 08 25

10

Gabrielė Norkutė 1999 08 17

11

Gintarė Cilciūtė 1998 12 29

12

Gabrielė Kepenytė 1995 04 20


HOBBY


1

Emilija Vasilevskytė 2004 11 03

2

Ugnė Šeputytė 2003 09 26

3

Ramunė Jackevičiūtė 2003 08 14

4

Ieva Ignatavičiūtė 2003 06 11

5

Aura Kvederaitė 2000 12 15

6

Paulina Pušklevič 1999 11 15

7

Emilija Mockutė 1999 09 22

8

Marta Zareckaja 1999 03 31

9

Ieva Kiliūtė 1997 08 01

10

Vaiva Nenartavičiūtė 1995 12 16

11

Sabina Bacevičiūtė 1995 07 21


SPORTININKAI


1

Urtė Dereškevičiūtė 2006 12 20

2

Valerija Jeršova 2004 08 01

3

Elzė Binkauskaitė 2004 08 18

4

Lauryna Šemetulskytė 2004 02 04

5

Dominyka Molevičiūtė 2002 06 26

6

Anastasija Salogub2002 07 05

7

Beatričė Mikelionytė 2001 08 01

8

Kristina Jasaitė 2001 01 17

9

Ieva Grigalytė 1999 02 08

10

Ema Dausaitė 1998 12 21

11

Urtė Prialgauskaitė 1996 03 19


❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄


Dailiojo čiuožimo klubo „AXELIS“ varžybos 2012


2012 birželio 10 d. Vilniaus Akropolio ledo arena


Registracija: Startinis mokestis: 50 Lt ( iki 2012m. Gegužės 13 d. )


Kategorijos:

Mažylių grupė: Elementai:


1) kryžiavimas ratu atgal + išvažiavimas,

2) eglutė + krepšelis,

3) aukštas suktukas ant 1 kojos su išvažiavimu.


                    Pradinukų grupė: Elementai:


1) atbuliniskryžiavimas + 3 Jaunio trejetai irJaunio šuolis,

2) kregždutė + delfinas,

3) aukštas suktukas su įvažiavimu ir išvažiavimu.


                    Hobby grupė: Elementai:


1) atbuliniskryžiavimas + 3 Jaunio trejetai irSalchovo šuolis,

2) kregždute + kt.iškėlimas iš priekinio trižingsnio,

3) žemas suktukas (min 3 apsisukimai, gali būti kombinuotas).


                    Sportinė grupė:

Programos

Trukmė:2:00 - 2:30 min


Starto eilės tvarka:

 Pagal amžių grupėse (nuo jauniausių iki vyriausių)


Apdovanojimai:

Pirmos 3 vietos : medaliai, diplomai, dovanos.

Kiti: diplomai, dovanos.


❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄


Ir vėl džiaugiamės puikiais rezultatais! Ši karta Rygoje varžybose "Volvo open cup"

2012-05-07

Ieva Grigalytė - 2 vieta (is 12) - sportineje grupeje ciuozia 5 menesius :)

Dominyka Molevičiūtė - 7 vieta (is 32) - sportineje grupeje ciuozia 2 metus :)

Urtė Dereškevičiūtė - 3 vieta (is 8) - sportineje grupeje ciuozia 13 menesiu :)

ElzėBinkauskaitė - 12 vieta (is 29) - sportineje grupeje ciuozia 13 menesiu :)

GuodaAdulytė- 17 vieta (is 32) - sportineje grupeje ciuozia 2 metus :)

Lauryna Šemetulskytė - 18 vieta (is 29) - sportineje grupeje ciuozia 13 menesiu :)


❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄


Labai sėkmingas startas Šiauliuose!

2012-04-28


Elementu grupes -

Evelina Adamonytė Pre-Chiks grupeje - 1 vieta (deja triju metuku amziaus dalyve buvo tik viena :)

Eva Cater Chicks A grupeje - 1 vieta (is 8 dalyviu)

Kristina Jasaitė Cubs A grupeje - 1 vieta (is 4 dalyviu)

Deimantė Didžgalvytė Chicks A grupeje - 2 vieta (is 8 dalyviu)

Medėja Gineitytė Cubs B grupeje - 2 vieta (is 9 dalyviu)

Liepa Ražanauskaitė Chicks A grupeje - 5 vieta (is 8 dalyviu)


Programu grupes -

Dominyka Molevičiūtė Cubs B grupeje - 1 vieta (is 5 dalyviu)

Ieva Grigalytė Beginners grupeje - 1 vieta (is 9 dalyviu)

Lauryna Šemetulskytė Chicks B grupeje - 2 vieta (is 8 dalyviu)

Urtė Dereškevičiūtė Pre-Chicks grupeje - 3 vieta (is 3 dalyviu)

Elzė Binkauskaitė Chicks B grupeje - 3 vieta (is 8 dalyviu)

Guoda Adulytė Cubs B grupeje - 3 vieta (is 5 dalyviu)